Dziarma gościem Wings for Life World Run Podcast

Kobieta, dla której nie ma rzeczy niemożliwych. Są tylko takie, których nie chce zrobić. Autentyczna, wierna sobie i bardzo zdeterminowana, żeby zmotywować Was do startu w Wings for Life World Run. Przed Wami: Pani Kapitan drużyny Red Bull MOBILE X Dziarma - Agata Dziarmagowska.

你必須更新你的cookie設定已觀看此內容

Słuchaj Wings for Life World Run Podcast i oglądaj:

Dziarma była gościem Łukasza Stasiaka. Śpiewająco odpowiedziała na jego pytania. Wyjawiła, że choć kiedyś sport nie był jej najmocniejszą stroną, dziś nie może bez niego żyć. „Bieganie odmieniło moją psychę! Teraz chcę zmotywować innych, żeby ruszyli się z domu, ale też pomóc moim leniwym znajomym!” – powiedziała. Sama w treningu widzi możliwość zwiększenia pewności siebie i wzmocnienia charakteru. W rozmowie opowiedziała o tym, dlaczego wystartuje w Wings for Life World Run i razem ze swoją drużyną Red Bull MOBILE X Dziarma będzie zbierać środki na badania nad leczeniem urazów rdzenia kręgowego. Jeśli ciekawi Cię, ile najwięcej przebiegła, gdzie chciałaby wystartować i co poradził jej Stasiak przed startem, kliknij play! Posłuchaj, zarejestruj się na Wings for Life World Run i dołącz do drużyny Dziarmy - tutaj.

Dziarma jest wokalistką i raperką, która stara się być autentyczna w tym, co robi. Z kolegą z branży wymieniła więc swoje poglądy na temat wizerunku, wyzwolenia i mówieniu o seksualności kobiet w rapie. Podzieliła się też spostrzeżeniami po 8 latach jej muzycznej ewolucji. Opowiedziała o tym, jak radzi sobie z hejtem i co robi w trudnych chwilach, co daje od siebie, a co bierze od innych oraz dlaczego warto być otwartym na świat i nie trzeba się bać kontrowersji pozostając wiernej sobie. Sprawdź też, co znajduje się na jej biegowej playliście.

Posłuchaj poprzedniego odcinka Wings for Life World Run Podcast z Łukaszem Czepielą. Wszystkie podcasty znajdziesz na:

Wings for Life World Run to jedyny taki bieg, w którym życiówkę mierzy się kilometrami, a uczestnicy mogą rywalizować będąc jednocześnie w zupełnie różnych miejscach na świecie. To jedyny bieg, w którym nie ma tradycyjnej linii mety. Zastępuje ją poruszający się ze stałą, stopniowo wzrastającą wraz z upływem czasu prędkością Samochód Pościgowy. Dzięki temu jest to wydarzenie dla wszystkich. Można przebiec dokładnie tyle kilometrów ile się chce, albo ile się zdoła, nim dogoni Cię „ruchoma meta”. 100% opłat startowych i dobrowolnych datków wspiera badania nad leczeniem urazów rdzenia kręgowego. Zapisz się już dziś! Start kolejnej edycji 9 maja 2021, dokładnie o 13:00 czasu polskiego, gdziekolwiek będziesz.